Локации наблизо
Fasito‘outa, Аана, Самоа
Nofoali‘i, Аана, Самоа
Leulumoega, Аана, Самоа
Места наблизо
Faleolo International Airport, Самоа
Mount Tafua Upolu, Самоа
Mount Lauti, Самоа

Времето в Fasito‘outa, Самоа

78°
предимно ясно
чувства се като 78°
80°77°
Време в Fasito‘outa3:22 AM вт, 27.09

Предстоящо време

Ръмеж
5:50 ч. пр.об.
подробности

качество на въздуха

Индекс за качеството на въздуха25
0100200300400500
Air quality index:добро

индекс на полени

дърво
0/5
012345
плевел
0/5
012345
трева
0/5
012345

следващите дни

подробности
вт
27
77°80°
ср
28
77°80°
чт
29
77°80°
пт
30
78°80°
сб
1
78°79°
нд
2
78°80°